Адреса:
м Київ, вул. Автотранспортна 1, офіс 220
Поштова адреса: 02099 м Київ а / я 31
Наші телефони:
(050) 462-01-37 основний;
(044) 229-00-55;
(067) 186-00-55;
(063) 892-00-55;
(044) 576-20-00 факс
Luxury Tourist Service
       

Про нас

Туристична фірма «Лакшері Туріст Сервіс» з’явилась в Україні у грудні 2014 року, проте її засновники – подружжя підприємців Лора та Юрій Дрешпан – з 1999 року займаються пасажирськими перевезеннями, а з 2002 року – міжнародними, використовуючи при цьому лише туристичний транспорт.

Усе почалось з малого: спочатку у нашому автопарку були мікроавтобуси Газель, що обслуговували маршрути міста Києва, проте в силу тогочасної презентабельності залучались для обслуговування делегацій, екскурсій та трансферів по Україні на замовлення. З часом ділові та екскурсійні поїздки, жага до далеких подорожей стали нашим хобі та змусили нас забути про маршрути. Проте для цього потрібен був більш сучасний траспорт, який міг би задовольнити усі вимоги замовника та перевізника. Нашим вибором стали автомобілі передових німецьких  виробників. Саме завдяки їм наше хобі стало справжньою професією.

Працювали ми вдома з телефоном та факсом, блокнотом та ручкою, без комп’ютерів. Відтоді пройшло дуже багато часу.

Численні подорожі та екскурсії Україною та закордон, співпраця з найкращими гідами та туристичними агентами/операторами, фірмами та компаніями наділили нас навичками в обслуговуванні клієнтів. А контакти з туристичними агенціями Польщі, Німеччини, Болгарії, Чехії та багатьох інших країн змусили нас інакше подивитись на нашу діяльність. Виявляється, практично кожен європейський перевізник має власну туристичну компанію, яка може вільно конкурувати у вартості турів з іншими компаніями, що не мають свого транспорту. Усе вищезазначене разом з частими проханнями наших постійних клієнтів по допомогу у організації турів за кордон та по Україні стало поштовхом для створення своєї власної туристичної фірми.

Сьогодні наша фірма застрахована та має спеціальну туристичну ліцензію на проведення власних турів.

Компанія «Лакшері Туріст Сервіс» знаходиться в Києві. Ми володіємо сучасними автобусами та командою досвідчених та перевірених  часом водіїв. Усі виїзди, включаючи виїзди по Європі, здійснюються з Києва, та за бажанням замовника з любого іншого міста.